طراحی پت کلینیک
  • طراحی پت کلینیک در ایران

استانداردهای طراحی پت کلینیک در ایران

یکی از مراکز درمانی و بسیار پرطرفدار که باید اصول و استاندارد طراحی این مطب و دکوراسیون داخلی آن رعایت گردد ، طراحی پت کلینیک می باشد ، که افراد بسیار زیادی هستند طرفدار این پت کلینیک ها می باشند به همین دلیل باید طراحی و دیزاین آن را بسیار مهم دانست به جهتی که فضایی که قرار است طراحی شود باید به گونه ای شاد و جذاب باشد تا در زمانی که افراد حیوانات خانگی خود را به آنجا می آورند بتوانند آنها را سرگرم کنند و همچنین فضا بسیار مدرن باشد.

ترکیب رنگ پت کلینیککلینیک دامپزشکی

عناصر مورد استفاده در طراحی پت کلینیکپلان کلینیک دامپزشکی

ضرورت قفسه بندی در پت شاپرنگ پت کلینیک با هارمونی جذاب

عناصر مورد استفاده در طراحی پت کلینیک

همانطور که می دانید کلینیک‌ها باید فضای بسیار جذاب و مدرن داشته باشند و یکی از نکات بسیار مهم این است که از ترکیب رنگهای شاد و جذاب باید استفاده نمود این به این دلیل است که هم در روحیه ی حیوانات می تواند اثربخش باشد و هنگامی که فرد مورد نظر در استرس و تنش به سر می برد می تواند زندگی پر از آرامش را داشته باشد یکی دیگر از نکات طراحی پت کلینیک این است که فضای چالش انگیز و سرگرم کننده را طراحی کنیم همچنین می توان از وسایل سرگرم کننده نیز استفاده نمود و این مهم این است که بهداشت تمامی فضاها رعایت گردد.ترکیب رنگ پت کلینیک با هارمونی جذاب

همانطور که خدمت شما گفته شد ، کلینیک ها باید از جذابیت بسیار بالایی برخوردار باشند به همین دلیل باید از وسایل و ترکیب رنگ بندی استفاده کنیم تا بتوانیم علاوه بر ایجاد یک هارمونی جذاب ، دکوری بسیار مدرن و خوب را برای عزیزان فراهم کنیم . از آنجایی که بسیاری از افراد در زمینه انتخاب پت کلینیک مورد نظر و یا پت شاپ حساس هستند ، باید تمامی نکات بهداشتی را رعایت کنیم و بتوانیم فضایی را برای فروشگاه تخصصی غذای حیوانات نیز فراهم کنیم و در درجه ی بعدی باید با در نظر گرفتن فضا سازی ها به طراحی پت کلینیک بپردازیم.پلان کلینیک دامپزشکی چگونه طراحی میشود ؟

برای طراحی پت کلینیک باید ببینیم که چه امکاناتی را می خواهیم برای مشتریان عزیز فراهم کنیم . اولین کار این است که با در نظر گرفتن فضا های مورد نظر شروع کنیم که ببینیم از کدام فضا می توانیم بیشترین استفاده را ببریم این به این معناست که با توجه به فضای موجود و امکاناتی که می خواهیم ارائه بدهیم باید یک فضا سازی و طراحی پلان خود را انجام دهیم.

tarhoteb groupblack lines

download catalog

black lines

ضرورت قفسه بندی در پت شاپ

همانطور که در طراحی کلینیک ها گفته شد ، آرامش و ایجاد هیجان برای برخی از بیماران بسیار تاثیرگذار است به همین دلیل یکی از راهکارهای مهم ، تعبیه و طراحی سیستم موسیقی و موزیک می باشد . که این کار می‌تواند در هنگام طراحی به صورت مخفی انجام شود که بسیار زیبا و شیک می باشد . همچنین باید این سیستم در تمامی نقاط کلینیک باشد و طوری طراحی و کنترل شود که هر کجا نیاز است صدا بالاتر و پایین تر برود.

قفسه بندی در پت شاپ