ایده برتر در طراحی کلینیک دندانپزشکی

7 ایده برتر در طراحی دندانپزشکی

بررسی 7 ایده برتر در طراحی دندانپزشکی که شما با مطالعه اون میتونید از نگرش های مختلف رو بررسی کنید و با دید باز انتخاب کنید که خوب و بد در دکوراسیون داخلی مطب چی میتونه باشه.
نکات طراحی داخلی برای پیشگیری و جلوگیری از بیماری کرونا

نکات طراحی داخلی برای پیشگیری و جلوگیری از کرونا

ایجاد طرح فاصله گذاری اجتماعی و خانه نشینی، یکی از روش های رایجی در جلوگیری از کرونا است که در این مدت زیاد از آن شنیده ایم.
کدام گل مناسب مطب و دکوراسیون داخلی است ؟

کدام گل مناسب مطب و دکوراسیون داخلی است ؟

گل و گیاه های طبیعی از مهم ترین عناصر در دکوراسیون داخلی مطب پزشکی میباشد کهگل مناسب مطب در موارد میز پزشک و میز منشی و اتاق انتظار معمولا اجرا میگردد.
لوستر مطب و اماکن درمانی را جدی بگیرید

لوستر مطب و اماکن درمانی را جدی بگیرید

انتخاب لوستر مطب ، حفظ زیبایی در کنار کارایی انواع لوستر امروزه در…
تاثیر-طراحی-کابینت-مطب-دندانپزشکی-در-دکور

تاثیر طراحی کابینت مطب دندانپزشکی در دکور

استفاده از چوب می توانند در طراحی کابینت مطب دندانپزشکی بسیار موثر باشد زیرا چوب های طبیعی و یا چوب هایی که برای کابینت ها استفاده می شود می تواند .
نصب-بهترین-کاغذ-دیواری-برای-مطب-دندانپزشکی

نصب بهترین کاغذ دیواری برای مطب دندانپزشکی

سوالی که قبل از طراحی و ایجاد دکوراسیون برای مطب دندانپزشکی ممکن است پیش بیاید ، آیا استفاده از کاغذ دیواری برای مطب دندانپزشکی مناسب است و یا خیر .
عناصر-مهم-در-طراحی-یونیت-دندانپزشکی

عناصر مهم در طراحی یونیت دندانپزشکی

برای طراحی مطب دندانپزشکی باید مهمترین عامل و اجزا را که می توان طراحی یونیت دندانپزشکی نام برد را به بهترین شکل طراحی نمود .
نصب-و-اجرای-انواع-پارتیشن-مطب

نصب و اجرای انواع پارتیشن مطب

استفاده از پارتیشن مطب می تواند کاربرد بسیار بالایی در زمینه جداسازی فضاها و همچنین ایجاد زیبایی برای دکور مطب داشته باشد .
ایده های طراحی انواع کانتر و میز مطب پزشکی

ایده های طراحی انواع کانتر و میز مطب پزشکی

برای انتخاب جنس میز مطب می توان از ام دی اف و چوب استفاده نمود. تمامی موارد استفاده شده برای میز ها کاربردی و مفید می باشند اما هرکدام کاربردی اختصاصی دارد.
استانداردها-و-نکات-طراحی-پلان-اتاق-انتظار

استانداردها و نکات طراحی پلان اتاق انتظار

رنگ و اصول پلان اتاق انتظار استاندارد های خاص خود را دارد که باید هنگام طراحی آن را رعایت کرد . برای طراحی پلان اتاق انتظار باید تمامی موارد را بررسی کرد .
نکات-قابل-توجه-برای-طراحی-اتاق-انتظار-مطب

نکات قابل توجه برای طراحی اتاق انتظار مطب

پس باید دانست بیمار وقت بسیاری را در اتاق انتظار سپری می کنند پس باید اهمیت ویژه ای به طراحی اتاق انتظار مطب قائل شد تا بتوان رضایت بیمار را جلب کرد .
نورپردازی مطب ( کلینیک ) و اماکن درمانی

نورپردازی مطب ( کلینیک ) و اماکن درمانی

نورپردازی دکوراسیون مطب مسئله ای بسیار مهم می باشد ، زیرا بیماران مدت زمان زیادی را در مطب سپری می کنند به همین علت باید حس خوبی را به آن ها انتقال داد .
طراحی-انواع-سقف-کناف-برای-مطب-پزشکی

طراحی انواع سقف کناف برای مطب پزشکی

یکی از روش هایی که امروزه بسیار در زمینه طراحی و دیزاین سقف خانه ها و مطب ها و تجاری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ، سقف کناف برای مطب می باشد.