قبلبعد

نوار وسط را به چپ و راست بکشید

سوالات متداول

هزینه اجرا به سبک طراحی، انتخاب و نوع متریال و حجم تغییرات یک پروژه بستگی دارد. هزینه طراحی ( برای تمامی مشتریان ثابت است، جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با ما در تماس باشید)

بیش از 260 پروژه به صورت تخصصی در زمینه های بازسازی، دکوراسیون، طراحی و اجرای اماکن درمانی شامل: بیمارستان، داروخانه، کلینیک و مطب داریم به همراه ۹ سال تجربه و سابقه اجرایی در پروژه های ساختمانی و بیمارستانی.

بله با افتخار ، همانند تهران به صورت مرحله ای کار انجام میشه ( بازدید ، عقد قرارداد طراحی ، عقد قرارداد اجرا توسط نیروهای متخصص اعزامی شرکت )

دکوراسیون کلینیک پوست و زیبایی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی وارد یک فضا می شوید خیلی زود حس کنید که آن فضا، طراحی و دکوراسیون مناسبی ندارد. حالا اگر این فضا یک کلینیک پوست و زیبایی باشد، تاثیری که می تواند روی مراجعین بگذارد اهمیت مضاعفی هم پیدا می کند. با توجه به دفعات متعدد حضور مراجعین در کلینیک های پوست و زیبایی، دیزاین فضا، نقش مهمی در برقراری ارتباط با مراجعین و ساخته شدن رضایت آنها از پروسه درمانی دارد. رقابت شدیدی که بین این مراکز با یکدیگر وجود دارد، گاهی انتخاب بهترین کلینیک زیبایی را به تصمیمی پیچیده و دشوار تبدیل می کند.

در این بین، کلینیکی که خدمات پیشرفته و مدرن تری ارائه می دهد برگ برنده را دارد. یک کلینیک زیبایی با داشتن بهترین و به روز ترین تجهیزات و روش ها و همچنین ارائه کاملترین خدمات زیبایی، می تواند انتخاب مناسب تری برای مراجعین باشد.

و البته از این نکته هم نباید غافل بشیم که وجود دکوراسیونی خاص و ویژه، نکته مهم دیگری است که در انتخاب یک مرکز زیبایی نقش تعیین کننده ای دارد. کلینیکی که فضایی قدیمی و کهنه دارد و به نظر تمیز و روشن نمی رسد، حس خوبی در مراجعین ایجاد نمی کند. حتی اگر به روزترین تجهیزات و متخصصین را هم داشته باشد.

نکته: یک کلینیک زیبایی در صورتی که طراحی منحصر به فردی داشته باشد، در بین بسیاری از رقبا، شاخص و متمایز می شود. تو این مقاله، نکاتی که در دکوراسیون کلینیک زیبایی اهمیت دارد را بررسی می کنیم.

رنگ مناسب مطب زیبایی

هر رنگ، ویژگی های متمایز روانشناختی و حسی متفاوتی دارد. ویژگی هایی که سبب می شوند احساسات متفاوتی در ما برانگیخته شود. به طور مثال، رنگ قرمز حس هیجان و تحرک را در انسان به وجود می آورد و یا سبز حس شادابی و آرامش می دهد.

سوالات متداول

هزینه اجرا ( در صورت اجرای طرح ارائه داده شده توسط شرکت ما ، کل هزینه طراحی از حساب شما کسر می شود ) هزینه طراحی ( برای تمامی مشتریان ثابت است ، تماس بگیرید در خدمتتون هستیم )

بیش از 290 پروژه به صورت تخصصی در زمینه های بازسازی ، دکوراسیون و طراحی اماکن درمانی و کلینیک های پزشکی و دندانپزشکی داریم به همراه 9 سال تجربه و سابقه اجرایی در پروژه های ساختمانی و بیمارستانی.

بله با افتخار ، همانند تهران به صورت مرحله ای کار انجام میشه ( بازدید ، عقد قرارداد طراحی ، عقد قرارداد اجرا توسط نیروهای متخصص اعزامی شرکت )

برترین پروژه های پوست و مو ، زیبایی