تماس با کارشناسان (کلیک کنید)

سوالات متداول

هزینه اجرا ( در صورت اجرای طرح ارائه داده شده توسط شرکت ما ، کل هزینه طراحی از حساب شما کسر می شود ) هزینه طراحی ( برای تمامی مشتریان ثابت است ، تماس بگیرید در خدمتتون هستیم )

بیش از 260 پروژه به صورت تخصصی در زمینه های بازسازی ، دکوراسیون و طراحی اماکن درمانی و کلینیک های پزشکی و دندانپزشکی داریم به همراه 8 سال تجربه و سابقه اجرایی در پروژه های ساختمانی و بیمارستانی.

بله با افتخار ، همانند تهران به صورت مرحله ای کار انجام میشه ( بازدید ، عقد قرارداد طراحی ، عقد قرارداد اجرا توسط نیروهای متخصص اعزامی شرکت )

هزینه اجرا ( در صورت اجرای طرح ارائه داده شده توسط شرکت ما ، کل هزینه طراحی از حساب شما کسر می شود ) هزینه طراحی ( برای تمامی مشتریان ثابت است ، تماس بگیرید در خدمتتون هستیم )

بیش از 260 پروژه به صورت تخصصی در زمینه های بازسازی ، دکوراسیون و طراحی اماکن درمانی و کلینیک های پزشکی و دندانپزشکی داریم به همراه 9 سال تجربه و سابقه اجرایی در پروژه های ساختمانی و بیمارستانی.

بله با افتخار ، همانند تهران به صورت مرحله ای کار انجام میشه ( بازدید ، عقد قرارداد طراحی ، عقد قرارداد اجرا توسط نیروهای متخصص اعزامی شرکت )

برخی از مشتریان طرح و طب

چون جزئیات تعیین کننده است …

دیزاین ساخت کانتر یا پیشخوان داروخانه

طراحی داروخانه مدرن

اگر در نظر دارید که یک داروخانه طراحی کنید، بایستی کاربردی فکر کنید. داروخانه فضایی است که به دلیل آنکه همراه با وظایف گوناگون که به صورت کاربردی با یکدیگر هماهنگ هستند، است به چیدمانی خاص نیاز دارد. در صدر تمام طراحی های داروخانه، داروخانه باید به شکل حرفه ای سرویس دهد و نیاز های مشتریان را برطرف سازد، بدون دور شدن از سبک مدرن خود.

دیزاین پیشخوان داروخانه مهمه ؟

طراحی های پیشخوان داروخانه های مدرن مانند سایر فروشگاه های خرده فروشی دارای فنون خاصی هستند.

از ادغام آیپد که به مشتریان امکان می دهد درباره نوع محصول بیشتر بدانند تا صفحه های تلویزیونی که جدید ترین مکمل یا ویتامین را تبلیغ می کنند،باید در طراحی دکوراسیون داروخانه شما فناوری در نظر گرفته شود.

اگر محدودیت های بودجه هر لحظه امکان فناوری را نمی دهد،به فکر استفاده از توانایی اضافه کردن این موارد در طراحی پیشخوان داروخانه خود باشید.این باعث صرفه جویی در وقت و پول در مسیر خواهد شد.

قفسه بندی داروخانه و دسترسی آسان

قفسه ها از هر جنسی که باشند،چوب،فلز،پلاستیک ،شیشه و یا ترکیبی از هرکدام،شما نیاز دارید قفسه های داروخانه محصولاتی که دارید را نشان دهند و همچنین داروخانه را مرتب و تمیز نگه دارند و محصولات را سازمان دهی کند. اما،وسایل داروخانه تنها کاربردی بودنشان کافی نیست.

وسایلی که می تواند دکوراسیون داروخانه مدرن را جذاب کنند

وسایل داروخانه بیشتر از تنها نمایش محصولات انجام می دهند.آن ها در واقع جو کلی داروخانه را به وجود می آورند.شما قطعا می خواهید دکوراسیون داروخانه را در دید مشتریان جذاب نشان دهید.پس، بر ساخت فضایی راحت و صمیمی و جذاب به جای فضایی رسمی تمرکز کنید.از وسایلی برای داروخانه استفاده کنید که با دکور شما منطبق باشد و یا آن را تکمیلی کند. از وسایلی از جنس چوب ، فلز های رنگی ،شیشه و یا پلاستیک های پرسی استفاده کنید. ترکیب و منطبق کنید تا فضایی به وجود آورید که جو آن مختص خودتان است.

چیدمان طبق استانداردهای درمانی

وسایل و مصالحی که استفاده می شود بایستی متناسب با فضای سلامتی باشد به همین دلیل هم استفاده شدید از دیکرومی توصیه نمی شود.زمانی که از دیکرومی استفاده شود،رنگ سفید باید غالب باشد.جدا از روشن سازی فضا،بایستی به قدری قوی باشد که به کارکنان و مشتریان،پیرو جوان کمک کند. به طور کلی،کاربرد نورپردازی بایستی واقع گرایانه باشد.طراحی وسایل می تواند به شکل ظریف و کاربردی شیک باشد.گزینه های زیادی در طراحی و چیدمان وجود دارد که می توانید استفاده کنید.و در این زمینه کاربردی بودن و با کیفیت بودن طراحی باید غالب باشد.همچنین، وجود فضایی برای انتظار برای سالمندان و کودکان به طور قطع یک منظره دوستانه وراحت برای داروخانه شما راهم کند.

استانداردهای درمانی داروخانه

مکان قرار دادن نسخه و تحویل دارو ( ویترین داروخانه )

مکان تحویل دارو بایستی در مرکز قرارداشته باشد و همچنین به اندازه ای بزرگ باشد که فضای یک یا چند کامپیوتر،یک تلفن و فضای کافی کانتر برای کار کردن را داشته باشد. سایت های طراحی توصیه می کنند که حداقل 2.5متر از فضا را برای کانتردر نظر بگیریم. اگرچه بسیاری از داروسازان مکان تحویل دارو و دریافت نسخه را در یک جا در نظر می گیرند اما شما به یک فضای اضافه برای سازمان دهی نسخه هایی که در زمان استراحت کارکنان وارد میشود،نیاز دارید.

ویترین داروخانه

وسایلی که می تواند طراحی داروخانه مدرن را جذاب کنند

وسایل داروخانه بیشتر از تنها نمایش محصولات انجام می دهند.آن ها در واقع جو کلی داروخانه را به وجود می آورند.شما قطعا می خواهید داروخانه را در دید مشتریان جذاب نشان دهید.پس، بر ساخت فضایی راحت و صمیمی و جذاب به جای فضایی رسمی تمرکز کنید.از وسایلی برای دکوراسیون داروخانه استفاده کنید که با دکور شما منطبق باشد و یا آن را تکمیلی کند.

جنس وسایل و ترکیب بندی با فضا

از وسایلی از جنس چوب، فلز های رنگی،شیشه،و یا پلاستیک های پرسی استفاده کنید. ترکیب و منطبق کنید تا فضایی به وجود آورید که جو آن مختص خودتان است.

داروخانه مدرن

نورپردازی طراحی داروخانه های تهران

بسیاری از اصلاحات مدرن از داروخانه سبز با وسایل چوبی تیره به داروخانه سفید و پر نور همراه با وسایل کاربردی معمولا از جنس شیشه تغییر یافته است.رنگ های لکه ای روشن و برجسته یا آبی و سبز پاستیلی متفاوت داروخانه ای معمولا برای ایجاد یک زمینه ترکیبی سفید و کاربردی استفاده می شوند.

همچنین پنجره های نامرتب به طور فزاینده ای با پنجره ها و در های باز جایگزین می شوند.این ها احساس سبکی و مطبوعی ایجاد می کنند و برای دعوت مردم به محیطی حرفه ای و جذاب جذابیت دارند.

همانطور که حرفه ای بودن یک داروساز به محصول ارزش می بخشد، نورپردازی به فضای داخلی داروخانه ارزش می دهد. به همین دلیل، ما فکر می کنیم که یک طرح روشنایی مناسب جزئی جدا نشدنی از طراحی هر داروخانه است.

نورپردازی داروخانه

رنگ در طراحی داروخانه امروزی

رنگ های به کار رفته در دکوراسیون داروخانه شما یکی از عناصر اصلی در ایجاد نوع تاثیر احساسی ای است که می خواهید بر روی مشتریان خود بگذارید. این مسئله از ورودی خارجی شما شروع می شود و با ورود بازدیدکنندگان از درب ادامه می یابد.

استفاده از رنگ می تواند قسمت عمده ای ازاین جذابیت باشد.در این جا چند توصیه برای استفاده از رنگ برای ایجاد یک طراحی جذاب و فریبنده از نظر احساسی داروخانه آورده شده است :

  1. سازگاری رنگ و چینش داروها با ویترین قفسه ها.
  2. رنگ های دارای شخصیت و فلسفه استفاده کنید.
  3. از رنگ های خنثی باید استفاده شود برای جلب توجه تابلوها.
  4. در بعضی از قسمت ها از رنگ برای منعکس کردن نور استفاده کنید.

عوامل طراحی موفق داروخانه مدرن ( پلان داروخانه )

اهداف طراحی داروخانه افزایش رضایت مشتریان و کاهش خطا های توزیع می باشد.یک طراحی خوب باید بربهینه سازی گردش کار از طریق کاهش کارهای غیرضروری تمرکز کند.همچنین طراحی باید با راهنمای ناتوانی های آمریکایی ها مطابقت داشته باشد به طوری که ورودی ها،راهروها،کانتر ها ومکان نشستن همساز با مشتریانی که از واکر،ویلچیر یا دیگر وسایل کمک کننده حرکت استفاده می کنند باشد.

طراحی داروخانه باید عامه پسند باشه !!

در داروخانه مشتریان از تمامی سنین،پیر و جوان هستند.از این رو هنگام طراحی داروخانه بایستی به راحتی و آسودگی مشتریان توجه شود.داروسازان و همکارانشان غالبا در پشت کانتر کار می کنند برای همین هم بایستی یک فضای راحت و باز برای حرکت آزادانه وجود داشته باشد.طراحی داروخانه بایستی از این جا شروع شود تا مشتریان آنجا را یک موسسه مدرن بدانند.

رنگ داروخانه