• اجرای بیش از 180 پروژه موفق

  دکوراسیون کلینیک لوکس
 • پشتوانه 8 سال تجربه و سابقه اجرایی

  رنگبندی خاص در طراحی مطب
 • متخصص اجرایی در کلینیک ، مطب ، داروخانه و سایر مراکز درمانی و بهداشتی

  اجرای پروژه کلینیک نوین
 • اعزام کارشناس برای بازدید از محل

  پروژه طراحی کلینیک با دکور سفید
 • اجرای بیش از 180 پروژه موفق

  دکوراسیون کلینیک لوکس
 • پشتوانه 8 سال تجربه و سابقه اجرایی

  رنگبندی خاص در طراحی مطب
 • متخصص اجرایی در کلینیک ، مطب ، داروخانه و سایر مراکز درمانی

  اجرای پروژه کلینیک نوین
 • اعزام کارشناس برای بازدید از محل

  پروژه طراحی کلینیک با دکور سفید

سوالات متداول

هزینه اجرا و طراحی چقدر است ؟

هزینه اجرا ( در صورت اجرای طرح ارائه داده شده توسط شرکت ما ، کل هزینه طراحی از حساب شما کسر می شود ) هزینه طراحی ( برای تمامی مشتریان ثابت است ، تماس بگیرید در خدمتتون هستیم )

نمونه کار سبک کاری من دارید ؟

بیش از 180 پروژه به صورت تخصصی در زمینه های بازسازی ، دکوراسیون و طراحی اماکن درمانی و کلینیک های پزشکی و دندانپزشکی داریم به همراه 8 سال تجربه و سابقه اجرایی در پروژه های ساختمانی و بیمارستانی.

طراحی و بازدید محل هزینه دارد ؟

در تهران و حومه خیر هزینه ای ندارد ، ولی شهرستان ایاب و ذهاب ( مانند بلیط هواپیما ) با شماست.

آیا در شهر دیگر پروژه اجرا می کنید ؟

بله با افتخار ، همانند تهران به صورت مرحله ای کار انجام میشه ( بازدید ، عقد قرارداد طراحی ، عقد قرارداد اجرا توسط نیروهای متخصص اعزامی شرکت )

آیا قصد بازسازی کلینیک دندانپزشکی یا تغییر دیزاین را دارید ؟

می توانید یک تغییر اساسی ایجاد کنید و یا اینکه یکسری جزئیات را تغییر دهید تا مطبتان جذاب و خوشایند شود. اولین مکان برای بازسازی قسمت پذیرش است. پذیرش اولین جایی است که بیمار به محض ورود به کلینیک مشاهده می کند، پس اطمینان حاصل کنید که حس راحتی و آرامش به بیمار القا کند.

دکتر عزیز ، چرا طراحی کلینیک دندانپزشکی آنقدر مهمه ؟

اکثر مردم از رفتن به دندانپزشکی وحشت دارند به دلیل درد و ناراحتی ای که تجربه می کنند. همچنین، کلینیک های دندانپزشکی معمولا بوی داروی بیهوشی و ماده سفید کننده می دهند که یادآور بیمارستان برای بیماران است. این توصیه های طراحی مطب دندانپزشکی به شما کمک می کند تا کلینیک خود را تبدیل به یک محیط حرفه ای، در عین حال محیطی راحت برای بیماران و کارکنان کنید.

برترین پروژه های طراحی دندانپزشکی

رنگ بهترین چیزی است که ما متخصص آن هستیم

تاثیر نوپردازی حرفه ای مطب دندانپزشکی

نورپردازی و استانداردهای دکوراسیون دندانپزشکی

اگر نور اصلی در طراحی کلینیک دندانپزشکی شما لامپ های فلئورسنت است، اضافه کردن چند لامپ یا لامپ های با نور گرم را برای جذاب تر کردن محیط مد نظر قرار دهید. بیمارانتان از اتاق انتظار با نور خوب ، که بتوانند در آن جا مجله بخوانند یا با یکدیگر صحبت کنند، استقبال می کنند.حتی اتاق های با زیباترین چیدمان و دیوار های رنگ شده نیز بدون نورپردازی کافی ، سرد و بی روح به نظر می آیند. ترکیب نور سقف با نور زمین در قسمت پذیرش ، ترکیبی عالی برای تعادل در حرفه ای بودن و صمیمی بودن فضا است.

مبلمان مطب دندانپزشکی لاکچری

مبلمان راحتی در دندانپزشکی

مبلمان یکی از مهم ترین قسمت های دکور مطبتان است، اگر مبلمان کهنه و قدیمی باشد تاثیر بدی روی مراجعه کنندگان خواهد گذاشت. تعویض مبل ها و صندلی های اتاق انتظار را، اگر آسیب یا شکستگی واضحی دارند، مد نظر قرار دهید.همچنین می توانید از قفسه ها و وسایل دکوراتیو نیز به عنوان وسیله ای برای مدرن و صمیمی تر کردن فضا استفاده کنید. مطمئن شوید که مکان کافی برای نشستن وجود دارد تا از چسبیدن افراد به یکدیگر جلوگیری کنید.

پارتیشن بندی دندانپزشکی و کابینت جزیره

پارتیشن های خاص در دکوراسیون داخلی دندانپزشکی

بسیاری از فضاهایی که در محیط کلینیک دندانپزشکی وجود دارند را می توان با استفاده از کابیت ها بهینه سازی کرد. می توانید از پارتیشن بندی هم استفاده کنید تا بدون دیوار کشی بخش بندیانجام دهید. در این فضا سازی می توانید از رنگ بندی های مختلفی استفاده کنید. می توان طیف رنگ ها روشن دانست. این طیف رنگ ها با توجه به اینکه به خوبی آلودگی را نشان می دهند در بهداشت محیط کاربردی هستند.

وسایل تزیینی دندانپزشکی و تابلو هنری

استفاده از تابلو های هنری در کلینیک دندانپزشکی یک راه عالی برای گرم کردم فضا و شخصیت بخشیدن به آن است.احتیاجی به استفاده از تابلو ها یا وسایل تزئینی گران قیمت برای زیبا سازی فضا ، ندارید.تابلو بایستی با دیگر چیدمان و دکور اتاق تناسب داشته باشد و در تضاد با رنگ دیوار نباشد.

وسایل و تابلوی دیواری مطب

+ لطفا ” عکس های قبل و بعد کارهای خود را به دیوار نزنید “

این مسئله می تواند حس ناراحتی در بیماران ایجاد کند.تابلو هنری برای قسمت پذیرش اختصاص دهید و تنها دو الی سه تابلو مینیمال ، بسته به فضای اتاق استفاده کنید.

سیستم گرمایشی و سرمایشی در دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی

اگر سیستم گرمایشی و سرمایشی تعبیه نکنید، به علت غیرقابل تحمل بودن فضا برای ماندن، تعداد زیادی بیمار را از دست خواهید داد.به عنوان مثال، در روز های گرم تابستان، مردم مشتاق رفتن به مکان هایی با سیستم سرمایشی هستند ، اگر کلینیک شما سیستم سرمایشی نداشته باشد ، آن ها آن جا را ترک می کنند.همین جریان برای سیستم گرمایشی در فصل زمستان هم وجود دارد. جهت اطمینان از عملکرد مناسب سیستم گرمایشی و سرمایشی ، به طور منظم دریچه ها را تمیز کنید و سیستم را از نظر آسیب ها و نقص ها بررسی نمایید.

رنگبندی در روانشناسی دکوراسیون داخلی

رفع خستگی محیط با اصول درست

اگر تعداد زیادی بیمار در آن واحد در اتاق انتظار داشتید، رفع کننده های خستگی آماده برای آن ها آماده داشته باشید.این می تواند یک یخچال کوچک پر از بطری آب، یک آب سرد کن، قهوه، چای و حتی تهویه هوای مناسب باشد. این مورد ممکن است کمی هزینه بر باشد، اما چیزی است که به بیمارانتان نشان می دهید که زمانی که در انتظار هستند به آن ها اهمیت می دهید.

اثرات رنگ در طراحی کلینیک دندانپزشکی

یک لایه رنگ تازه هر مکانی را از جمله طراحی کلینیک دندانپزشکی شما ، را می تواند به فضایی تمیز و نو تبدیل کند.این مکان جایی است که بیماران بیشتر زمان خود را در آن جا می گذرانند تا نوبتشان شود، پس اطمینان حاصل کنید که احساس راحتی کنند.

در استفاده از رنگ زیاده روی نکنید

از استفاده از رنگ های جیغ یا روشن اجتناب نمایید؛ مگر اینکه بیمارانتان کودکان باشند، رنگ کردن یکی از دیوارها برای القای حس زندگی به فضا کفایت می کند. رنگ مبلمان و دکور اتاق انتظار را در نظر داشته باشید و با توجه آن رنگ دیوار را انتخاب کنید.

نارنجی ( ارتباطی سرگرم کننده و وسواسی )

این رنگ می تواند باعث دست پاچه شدن شود. صورتی ( شاد ، با طراوت ) و بنفش ( قدرتمند ، اصیل ) نیز شبیه هستند.

قرمز ( هیجان انگیز ، پرانرژی )

یک رنگ گرم است.اما ممکن است باعث اضطراب شود زیرا تپش قلب را افزایش می دهد.

زرد ( نور خورشید ، دلخوشی )

یک رنگ پویا است که باعث استخراج واکنش های هیجانی در مقیاس بزرگتر می شود.رنگ آبی و سبز تاثیر آرامش بخشی دارند که اگر تنها استفاده شوند ممکن است خسته کننده باشند.

ایده برتر در طراحی کلینیک دندانپزشکی

7 ایده برتر در طراحی کلینیک دندانپزشکی

رشته پزشکی دائما در حال گسترش و تغییر است ، زیرا تحقیقات جدید ، درک جدید و چشم اندازهای جدیدی را در این زمینه فراهم می کند. زمینه های ارگونومی و طراحی هم به ما می آموزد که طراحی بر احساس افراد تأثیر می گذارد و هم اکنون پزشکان در کارهای خصوصی خود این نکته را یادداشت می کنند.

برای تعیین استانداردهای طراحی کلینیک دندانپزشکی موارد خاصی را نسبت به شرایط بیماران باید درنظر گرفت. به همین دلیل ، طراحی کلینیک دندانپزشکی بیشتر از هر زمان دیگری مورد پسند مردم قرار گرفته است. با در نظر گرفتن کل تجربه بشر ، یک تغییر آسان در دکوراسیون و طراحی میتواند یک شگفتی را به ارمغان بیاورد. آنچه افراد هنگام ورود به کلینیک دندانپزشکی می بینند و تجربه می کنند می تواند بر کل تجربه آنها تأثیر بگذارد. این گرایشهای برتر در طراحی داخلی مطب دندانپزشکی در حال حاضر در دنیای دندانپزشکی موج می زند.

1. رنگ ها و چراغ های روشن ، انرژی زا

طراحی اتاق انتظار دندانپزشکی خلاق توسط طراح داخلی Decorilla ، هایتهام دی

طراحی اتاق انتظار دندانپزشکی خلاق توسط طراح داخلی Decorilla ، هایتهام دی

دیوارهای سفید روشن که با رنگ های تازه و پررنگ برجسته شده اند ، هم اکنون در دیزاین مطب دندانپزشکی بسیار رواج دارد. به عبارت دیگر ، نارنجی ، آبی ، قرمز و سبز ، رنگ های نیرو بخشی هستند که اکنون برای دکوراسیون مطب دندانپزشکی بسیار محبوب هستند. رنگ های فلزی نیز بسیار پرطرفدار هستند.

نمونه طراحی داخلی رسپشن کلینیک

نمونه طراحی داخلی رسپشن کلینیک

وسایل روشنایی در مطب های دندانپزشکی به یک اندازه مهم شده اند. وسایل سفارشی که مناطق خاصی را روشن می کنند ، مانند مکان های نشستن ( مبلمان ) ، اتاق های بازی و محل پذیرایی ، شور عجیبی را در سراسر کلینیک دندانپزشکی به طرز چشمگیری تعریف می کنند. هر زمان که نور و رنگ با هم کار کنند ، اتاقی ایجاد می کنند که پویا و فراموش نشدنی است.

نمونه دکوراسیون اتاق انتظار مطب دندانپزشکی به دکور هواپیما

نمونه دکوراسیون اتاق انتظار مطب دندانپزشکی به دکور هواپیما

2. سرگرمی به عنوان دکور در نقشه مطب دندانپزشکی

مدیا و رسانه در اتاق انتظار کودک

چه کلینیک دندانپزشکی مخصوص کودکان و چه کل خانواده باشد ، ارائه سرگرمی بسیار مرسوم شده است! به نظر می رسد مشتریانی که با اتاق فیلم یا تلویزیون بالای صندلی خود به مطب دندانپزشکی مراجعه می کنند واقعاً آن را دوست دارند. از زمان افزودن عنصر سرگرمی ، برخی از طراحی کلینیک های دندانپزشکی بیش از حد نصب تلویزیون یا سیستم بازی فراتر رفته است. قاب بندی تلویزیون هایی مانند شما که نقاشی می کنید آن را به یک قطعه هنری مدرن تبدیل می کند. برخی از مطب های دندانپزشکی اتاق های رسانه ای کامل با دکور ارائه می دهند که احساس حمل و نقل شما به یک مکان کاملا جدید را ایجاد می کند. سیستم های بازی و ماشین آلات و بازی های سبک بازی در هنگام خنثی بودن سایر قسمت های دفتر و در عین حال پر زرق و برق ، رنگ و بویی لذت بخش می بخشند. سرگرمی به عنصری برجسته در طراحی مطب دندانپزشکی مدرن تبدیل شده است.

3. استاندارد فضاهای کلینیک دندانپزشکی

پارتیشن بندی کلینیک دندانپزشکی

سرویس کامل در طراحی داخلی مطب

بسیاری از برنامه های دکوراسیون مطب دندانپزشکی در مورد نواحی درمانی به طرز چشمگیری تغییر می کند. به جای مجموعه ای از اتاقهای خصوصی و تعطیل شده ، چیدمان نقشه ها در حال باز شدن است. با حداقل یا بدون دیوار برای جدا کردن صندلی ها. اگر دیوارهای تقسیم کننده وجود داشته باشد ، بسیاری از آنها تا سقف نمی روند. در نتیجه ، نور از طریق پنجره ها از بالا می تواند به داخل هر یک از اتاق ها سرازیر شود.

4. امکانات اتاق انتظار دندانپزشکی

طراحی اتاق انتظار توسط طراح داخلی Decorilla ، Mladen C

طراحی اتاق انتظار توسط طراح داخلی Decorilla ، Mladen C

اتاق های انتظار دیگر فقط با ردیف صندلی ها ، یک میز مجله و یک یا دو اسباب بازی برای پرت شدن حواس کودکان پر نمی شوند. تلویزیون های صفحه تخت دیوارها را زینت می دهند. شومینه می تواند اتاق انتظار را گرم کند. چندین مکان مختلف نشسته مانند یک اتاق نشیمن یا یک مکان نشسته در یک کافی شاپ شیک به نظر می رسد. صندلی های زیبایی که در کنار یک میز قهوه قرار گرفته اند شما را ترغیب می کند تا راحت باشید و با افراد نزدیک خود صحبت کنید. دیگر لازم نیست فقط صاف بنشینید و مستقیماً به غریبه مقابل خود نگاه کنید.

طراحی کلینیک پزشکی دندانپزشک لاری هوتا تیم ارتودنسی

اگر تغییر در چیدمان صندلی کافی نبود ، اکنون بسیاری از دیزاین مطب دندانپزشکی دارای ایستگاه های میان وعده در طراحی های خود هستند. یخچال کوچک ، دستگاه قهوه ساز و میان وعده واقعاً احساس می کنید در خانه خود هستید. بالاخره غذا راهی به قلب است!

5. طراحی داخلی مطب دندانپزشکی به سبک Posh & Glam

طراحی دفتر معاصر توسط طراح داخلی

طراحی دفتر معاصر توسط طراح داخلی Decorilla ، Roberto D.

روزهایی که وارد مطب دندانپزشکی می شوید و بلافاصله با محیطی خشن و تاریک روبرو می شوید ، گذشته است. مطب های دندانپزشکی گلم شده اند! لهجه های چشم نواز طلا و نقره اتاق های انتظار را زینت می دهند. صندلی های نرم و راحتی هستند ، یکنواخت و قابل تشخیص نیستند. سینک ظرفشویی ها دیگر فقط مبتنی بر کاربرد نیستند.

مطب دندانپزشکی در تگزاس

حوضچه های زیبا برای دیدن همه در حمام ها و در مکان های باز درمانی گنجانده شده است. در نتیجه ، ورود به مطب دندانپزشکی اکنون احساس قدم گذاشتن در یک بوتیک سطح بالا را به شما می دهد.

6. تم های منحصر به فرد دکور

طراحی مطب پزشکی در گذشته از مطب به مطب یکسان بود. همه طرح ها دارای پالت های خنثی با برنزه ، قرمز و قهوه ای و الگوهای پارچه ای عمومی بودند. با این حال ، یک روند کلینیک دندانپزشکی معاصر ایجاد طرح هایی با موضوع خاص است. رنگهای پررنگ قسمت های انتظار و دفاتر شخصی را برجسته می کند. یک مورد به چندین روش تکرار می شود ، اما هر بار متفاوت تفسیر می شود.

Avion Dental همه چیز در مورد هواپیماها و شخصیت های کارتونی برجسته است. به نظر کودکانه می رسد ، اما طراحی آن به شکلی کاملاً درجه یک انجام می شود. این دکوراسیون مطب دندانپزشکی شامل فلز براق و نقره ای بر روی صندلی ها ، نیمکت ها و میز پذیرایی است. بال هواپیما به عنوان میز قهوه در مناطق نشسته خوشه ای عمل می کند. آثار هنری دارای آسمانهای ابری زیبا و هواپیماهایی است که بالای سر خود پرواز می کنند. تلویزیون های قاب دار فلزی نقره ای مانند کارهای هنری به نظر می رسند اما در تمام طول روز فیلم های دیزنی را نشان می دهند. یک منطقه بازی دارای بازی های مدرن و رنگارنگ است و یک اتاق فیلم دارای صندلی های راحت الهام گرفته از هواپیما و نقاشی های دیواری داخلی کابین هواپیما است. کمپی به نظر می رسد اما طراحی داخلی آن کاملاً عالی اجرا شده است.

7. طراحی داخلی کودک پسند

وقتی مطب های دندانپزشکی مضامین دکوری مناسب کودک را انتخاب می کنند ، مراجعه به دندانپزشک آسان تر و خاطره انگیزتر خواهد بود. تلویزیونها به تنهایی می توانند بچه ها را وادار کنند گاهی اوقات با شادی و آرامش بنشینند. چند بازی اضافه کنید و آنها واقعاً از مراجعه به مطب دندانپزشکی هیجان زده می شوند.

طراحی عالی در دکوراسیون مطب دندانپزشکی آزادتر از آن است که بسیاری از مردم تصور می کنند. مطمئناً طراحی خوب یک روش عالی برای دریافت درمانهای دندانپزشکی شماست ، اما لازم نیست در اینجا پایان یابد. طراحی تغییر زندگی می تواند حق شما در خانه روزمره باشد. برای اینکه بتوانید طراحی داخلی منزل خود را مانند این مطب های دندانپزشکی مورد استقبال قرار دهید ، از دکوریل شروع کنید و امروز یک مشاوره رایگان تعیین کنید!